Chytání brouků

7. března 2010 v 10:03 | Terezkav2 |  Sbírání v The sims 3

Kolik a jaké druhy brouků lze chytit
Ve hře The Sims 3 lze nalézt deset druhů brouků. Jedná se o švába, listokaze obecného, potápníka, skarabea, ostrorepa, roháče, mandelinku, berušku, světlušku a duhovníka.

Kde lze chytit jaké druhy
U některých druhů brouků je jejich výskyt náhodný a tak se Vám nemusí zobrazovat na níže popsaném místě. Pokud tedy máte problém nějakého brouka najít, kupte si Pomocníka sběratele za 40 000 bodů celoživotního štěstí a s ním ho již určitě najdete.
Švába lze chytit u sídla zlodějů (u Společnosti pozoruhodné občanské skladiště).
Beruška se ve hře nachází v hojném počtu a lze jí najít třeba u rybníčku v Centrálním parku a to u zdi parku směrem ke knihkupectví.
Roháče lze chytit za Malým korsickým bistrem (u zdi směrem k moři).
Světluška je na několika místech na Zahnuté pláži.
Listokaz obecný je u radnice nalevo od jejího vchodu.
Ostrorepa lze chytit na Zahnuté pláži a to v té její části která je dál od města.
Skarabea můžete chytit cestou pro ostrorepa a světlušku, neboť ho lze najít na cestičce směrem k Zahnuté pláži a to na její pravé straně v místech, kde za jejím prvním ohybem jsou po levé straně cesty tři plamy a po pravé jedna.
Potápník se nachází u Ledových vodopádů a to mezi třemi velkými kameny po levé straně vodopádů.
Mandelinku lze nalézt za domem Andrewsových, ke kterému se dostane tak, že půjdete/pojedete od radnice směrem dál od moře a hned na první odbočce zahnete doleva či doprava (v závislosti na tom po které straně radnice se vydáte) a v polovině silnice na kterou jste zahnuli je po levé straně strom obklopený růžovými keři a u něj najdete mandelinku, která se tu ale občas střídá s beruškou.


Chytání brouků v The Sims 3 Cestovní horečka

Kolik a jaké druhy brouků lze chytit
Ve hře The Sims 3 Cestovní horečka lze nalézt některé brouky ze základní hry a k tomu ještě tři nové druhy a to po jednom v každé zemi.
Ve Francii lze chytit tesaříka, v Egyptě skaraba a v Číně zákeřnici červenou.
Díky špatnému českému překladu tak lze chytit skaraba dvakrát a to jednou v základním sousedství (kde ve skutečnosti ovšem chytíte Rhinocerous Beetle) a jednou v Egyptě (kde je již překlad správný).

Kde lze chytit jaké druhy v Cestovní horečce
V tomto datadisku je výskyt motýlů a brouků celkem řídký, takže pokud máte pomocníka sběratele, tak Vám nebude dělat větší problém všechny druhy v krátké době najít.
Pokud by jste však i přesto měli s nějakým druhem problémy, tak to napište do komentářů a oblast kde ho lze najít sem bude doplněna.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama