Návody

Jak postavit garáž?

4. března 2010 v 13:23 | Terezkav2

Postavení garáže

Vyberte si příjezdovou cestu, kterou chcete a umistěte ji na pozemek tak, aby auto mělo dost místa na vycouávání.
Postavte na konci př. cesty PRODLOUŽENÍ PŘ. CESTY, můžete jich postavit, kolik chcete.
Teď už začneme stavět garáž. 1. budou garážová vrata. S vraty se musíte trefit PŘESNĚ mezi cestu a prodloužení, pokud nemáte zadaný cheat moveobjects on, tak vás to jinam ani nepustí.Kolem garáže postavte zeď, je na vás, jak bude velká, a zastřešte jako normální dům.

Do garáže postavte auto nebo motorku, co zrovna máte. A můžete další auto dát i před garáž. Já dám do garáže auto a před ní motorku. Prosklených zdí si nevšímejte, jsou tam proto, aby jste do garáže viděli.

Jak vytvořit sklep?

4. března 2010 v 13:22


Jak vytvořit sklep?

V první řadě postavte základy vašeho domu, respektive teď jenom sklepu.To nám ovšem nestačí a musíte udělat ještě tzv. základy v základech (to je z důvodu, aby potom nebyl kolem vašeho domu snížený terén). Ty uděláte stejně jako normální základy, pouze s tím rozdílem, že u toho ještě podržíte CTRL. Ty musíte udělat již ve vnitř "domu" a jedno políčko od normálních základů. Teď již přichází fáze samotného dloubení sklepu. Vaším úkolem je snížit terén akorát na výšku zdi. Aby jste tuto výšku dobře odhadli, doporučuji si zed' natřít nějakou tapetou, která má dole proužek. Postupně jak budete terén snižovat, poznáte kdy je to akorát, až se dostanete na "proužek" z tapety.

 
 

Reklama